Gerbūvio darbai

Čia rasite rinkinį gerbūvio darbų
kuriuos mūsų profesionalai gali atlikti
pagal jūsų pageidavimą

Sklypų planiravimas

Sklypo planiravimas tai sklypo formavimas pagal projektą. Planiravimas – (yok. planieren – išlyginti): Vertikalus reljefo pakeitimas, vietomis supilant ar nukasant gruntą, padarant mažo nuolydžio šlaitus; taip parengiama vieta statybai, keliams ir gatvėms tiesti, aikštėms įrengti ir t.t. Sklypo planiravimo kaina kaip ir kasimo darbų – 25 Eur/val. + atvažiavimas į vietą (minimaliai 3 val.).

Apželdinimas

Aplinkos apželdinimas suteikia neaprėpiamas galimybes namo, sodo namelio, sodybos ar bet kokios kitos paskirties statiniui suteikti norimą „rūbą“. Juk aplinka itin svariai prisideda prie įvaizdžio formavimo. Tad aplinkos želdinimas atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir praktinę – padeda paslėpti šulinių dangčius, drenažą, nereprezentatyvias kiemo dalis, atskirti kiemo zonas ir pan.

Vejos bortų įrengimas

Vejų bortais įrėminami ir atribojami šaligatviai nuo žaliųjų juostų, vejų  bei specialios paskirties takų, pvz., pėsčiųjų ir dviračių. 

Kelių ir vejų bortus naudojame šiuolaikinius, kokybiškus ir patvarius, atitinkančius Europos sąjungos standartus, o klojimo darbai ir jų etapai atitinka Statybos techninio reglamento STR reikalavimus. Įvairi, pritaikyta konkretiems poreikiams, kelio ir vejų bortų konfigūracija padeda sklandžiai suformuoti perėjas, įvažiavimus į daugiabučių ir privačių namų kiemus, gatvių posūkius ar sankryžas, įvairios paskirties aikšteles, jų tarpe – degalinių, prekybos centrų, automobilių stovėjimo ir kt.

Tvorų tvėrimas

Šio punkto informacija visdar ruošiama

Lieptų statyba

Šio punkto informacija visdar ruošiama

Krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimų aikštelės

Šio punkto informacija visdar ruošiama

Atsijų, skaldos, trinkelių takeliai

Šio punkto informacija visdar ruošiama

Sakoma kad pas kaimynus pieva žaliuoja labiau… Tačiau MB Urkasa šį požiūrį pakeičia.

Audronė Majauskienė